Čas na přečtení 2 minuty

Nabízíme připouštění krásným a charakterním plemenným hřebcem QH. Docs Steady Nic DH byl jako několika týdenní hříbě zakoupen v texasu a poté byl importován společně se svou matkou do Evropy. 
V jeho rodokmenu najdeme skvělé koně, nejdůležitějším je ale především jeho dědeček Reminic, který má úspěšné potomky v reiningu, cuttingu i reined cow horse a drží titul „Million dollar sire“. Jeho potomci jsou ve světě známý svou pracovitostí a vytrvalostí a sklízí úspěchy ve všech disciplínách. Jsou to ideální all-around koně. 
I sám Docs Steady Nic (nebo jak mu říkáme „Nik“) dělá svým předkům čest na každých závodech. Jako mladý prošel cuttingovým tréninkem a aktuálně se věnuje team ropingu, ve kterém patří mezi nejlepší koně v Evropě. Oproti jiným koním je v práci vytrvalý, nesabotuje a jak my říkáme „je to tvrďák“. 

Pokud tedy chcete hříbě, které bude komunikativní, klidné a snaživé, Nik je ten pravý hřebec pro vás. Bez ohledu na odvětví sportu, kterému se věnujete (cutting, reining, show…) linie těchto koní vám zaručí skvělý výsledek.

Případným zájemcům rádi poskytneme více informací, případně můžeme i poradit s výběrem vhodné klisny. Připouštěcí poplatek je 15.000,- Kč s garancí živého hříběte. 

Více info na fb stránce:
https://www.facebook.com/ropingcenter/