Čas na přečtení 2 minuty

Možná se ptáte kdo a co je vlastně Western Sports TV, nebo vás zajímá co je naším cílem…

Pro to aby Western Sports TV mohla vzniknout bylo zapotřebí mnoho sil a

mnoho času. Původní myšlenka internetové televize zaměřené na westernový sport vznikla již v roce 2014, vhodný čas pro její realizaci ale přišel až nyní a tak jsme teď a tady!

Naším hlavním impulsem pro založení WSTV byla potřeba posunout tento krásný sport zase o kousek dál. Stále častěji jsme se totiž setkávali s tím, že lidé (i ti od koní) mají zkreslenou představu o westernu jako takovém a většina z nich si u tohoto slova vybaví kovboje střílející z koltů jak loví indiány.

Dalším problémem je neznalost a nevzdělanost lidí. Stává se tak v celku často, že se setkáváme s negativními reakcemi na tento sport a to jen proto, že lidé ani pořádně neví jak to vlastně funguje a co děláme. Velmi špatnou vizitkou westernového sportu jsou také „lokální“ malá rodea a závody, kde pořadatel často ani nemá nijak specifikovaný walfare (ochranný program pro zvířata) a úroveň jezdců je bohužel velmi nízká, nebo žádná.

K tomuto bodu je důležité si říci, že všechno se dá dělat dobře, ale i špatně. My bychom prostřednictvím internetu chtěli lidem tento sport přiblížit a vysvětlit jeho pravou podstatu, důvod a krásu.

Rádi bychom pomohli začátečníkům dobře začít – vykročit správným směrem, ukázat vizi toho co by dělat mohli a vysvětlit základy toho, co dělat chtějí.

Pevně doufáme, že na našem webu najdete vše co potřebujete a pokud ne, napište nám, co hledáte, abychom to mohli doplnit.
Budeme spokojení, když vám náš web bude nápomocný, nebo vám naše videa a články jen zpříjemní volné chvíle.
Ať už tak nebo tak, nezapomeňte nám o tom napsat, abychom věděli že to co děláme děláme správně a smysluplně.

Těšíme se na vás všechny u dalších videí!

Tým Western Sports TV